Relacja z Obozu Karate Kyokushin w Pogorzelicy

W dniach od 7 do 16 sierpnia 2023 odbył się nasz kolejny obóz w Pogorzelicy. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w unikalnym obozie karate kyokushin, który połączył treningi, przyjaźń i wspaniałą atmosferę.

Codzienne poranki rozpoczynały się od rozruchów na plaży, gdzie uczestnicy pracowali nad gibkością i kondycją fizyczną. Po południu odbywały się treningi, gdzie pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów rozwijali techniki karate Kyokushin.

Dzieci miały okazję na naukę podstawowych ciosów i kopnięć, a także na zgłębianie zasad samoobrony i technik walki. Treningi były wymagające, ale każde dziecko odczuwało wsparcie innych uczestników i instruktorów, co sprzyjało zdobywaniu pewności siebie.

Nie zabrakło także innych atrakcji! Wieczorne ogniska, kąpiele w basenie, plażowanie oraz gry i zabawy integracyjne umożliwiały uczestnikom nawiązanie nowych przyjaźni i relaks po intensywnych treningach. Dodatkowo dzieci miały okazję wziąć udział w treningu w morzu oraz nocnym, a także odwiedziły pobliski poligon, gdzie czekało na nich mnóstwo aktywności.

Przez ostatnie dni obozu odbył się egzamin na kyu, bieg prawdy, turniej kata oraz chrzest na samuraja.

Na zakończenie obozu, wszystkie konkurencje sportowe zostały nagrodzone medalami i dyplomami.

Obozowicze opuścili Pogorzelicę z uśmiechem na twarzach i nową pasją do karate kyokushin. Ten niezapomniany obóz zapewnił im nie tylko wzrost umiejętności fizycznych, ale także wzmocnił ducha walki, wytrwałość i zdolność do pokonywania wyzwań.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, instruktorom za stworzenie tak wyjątkowego i inspirującego wydarzenia!

Już nie możemy się doczekać kolejnego wyjazdu🤜🤛

Scroll to Top