Obóz w Pogorzelicy – niezbędne informacje

Wyjazd w. dniu 07.08.2023 tj. poniedziałek zbiórka godz. 9.00, na parkingu pod FAT ul. Grabiszyńska 281, wyjazd godz. 9.30. Proszę, aby wszyscy pojawili się punktualnie na zbiórce, ułatwi nam to planowy wyjazd. Proszę by rodzice nie wchodzili do autokaru.

Powrót w dniu 16.08.2023 tj. środa w godzinach 17-19.00, dokładna godzina powrotu zostanie podana w dniu 16.08.2022 na stronie: https://www.facebook.com/kyokushinteam/

 1. Każdy uczestnik powinien zabrać ze sobą karate-gi, jeżeli ma to 2 szt., ochraniacze, dresy, obuwie i strój do biegania, kurtkę przeciwdeszczową, strój kąpielowy, klapki, kosmetyki, czapki/chusty na głowę, kremy z filtrem UV, preparat na komary, kleszcze, ręcznik,
  kieszonkowe spakowane w imiennej kopercie i rozmienione po 10-20 zł, zegarki na rękę,
 2. Proszę podpisać dzieciom karate-gi i ochraniacze oraz koszulki klubowe!!!
 3. Dzieci, które mają chorobę lokomocyjną powinny wziąć na drogę aviomarin lub pochodne i zgłosić to przed wyjazdem. Przyda się też worek w plecaku pod ręką.
 4. Podczas obozu jest zakaz jedzenia słodyczy, chipsów i picia Coca-Coli i innych napoi gazowanych, proszę nie pakować dzieciom na podróż.
 5. Uczestnicy, którzy nie oddali jeszcze kart kwalifikacyjnych proszę przynieść w miarę możliwości na treningi wakacyjne lub na zbiórkę przed wyjazdem. Jeżeli dziecko przyjmuje na stałe leki, proszę o dokładne wypełnienie dawkowania w karcie.
 6. Na obozie będzie można przystąpić do egzaminu, opłata egzaminacyjna na obozie wynosić będzie 80 zł, proszę uwzględnić ten koszt w kieszonkowym.
 7. Jeżeli nie jest to konieczne to proszę nie dawać dzieciom smartfonów. Przypominamy, że telefony oraz zegarki z funkcją dzwonienia będą po przyjeździe zdeponowane u instruktorów. Dzieci będą mogły korzystać z nich w czasie ciszy poobiedniej, jeżeli będziecie mieli Państwo
  potrzebę zadzwonić w innych godzinach wtedy można dzwonić bezpośrednio do instruktorów: Sensei Maja 503554932, Sensei Arek 792263928.
 8. Proszę nie pakować dzieciom, żadnych tabletów, gier elektronicznych, mogą być natomiast, karty, planszówki, przybory do rysowania, książki itp. Chcemy, żeby dzieciaki odpoczęły od elektroniki.
 9. Proszę dać dzieciom zegarki, żeby wiedziały, która godzina nie mając telefonów.
Scroll to Top