Obóz Pogorzelica 2024

Poniżej kilka najważniejszych informacji na temat zbliżającego się obozu letniego w Pogorzelicy. Najważniejsza sprawa to dokumenty do uzupełnienia dla niepełnoletnich uczestników obozu. Dokumenty znajdują się do pobrania na dole strony.

Tak jak informowałam wcześniej w ten piątek o godz. 17.15 w naszym Dojo przy Klecińskiej 5, jest zebranie dla rodziców dzieci jadących na obóz. Proszę o obecność w miarę możliwości.

1. Kartę uczestnika należy wydrukować i wypełnić dla każdego niepełnoletniego uczestnika obozu i oddać najlepiej na treningach wakacyjnych do swoich Sensei. Uwaga Kartę należy wydrukować 2-stronnie w formie składanej książki (przerzut wzdłuż krótkiej krawędzi). Proszę nie drukować 4 osobnych kartek!!! Jeżeli ktoś ma problem z wydrukiem to proszę odebrać kartę z klubu.

2. Regulamin obozu należy przeczytać, będzie on odczytywany i podpisywany w trakcie obozu na miejscu.

3. Warunki uczestnictwa w obozie należy wydrukować przeczytać i oddać podpisane wraz z kartą kwalifikacyjną do swoich instruktorów!!!

4. Jeżeli dziecko przyjmuje na stałe leki należy uzupełnić jeszcze oświadczenie do podawania leków.

Wszystkie dokumentyobozowenajlepiej oddać wcześniej, żeby niepotrzebnie nie przedłużać czasu na zbiórce przed wyjazdem.

Co należy zabrać ze sobą:

1.      Każdy uczestnik powinien zabrać ze sobą karate-gi, jeżeli ma to 2 szt., ochraniacze, dresy, obuwie i strój do biegania, kurtkę przeciwdeszczową, strój kąpielowy, klapki, kosmetyki, czapki/chusty na głowę, kremy z filtrem UV, preparat na komary, kleszcze, ręcznik, kieszonkowe spakowane w imiennej kopercie i rozmienione po 10-20 zł, zegarki na rękę,

2.      Proszę podpisać dzieciom karate-gi i ochraniacze oraz koszulki klubowe!!!

3.      Dzieci, które mają chorobę lokomocyjną powinny wziąć na drogę aviomarin lub pochodne i zgłosić to przed wyjazdem. Przyda się też worek w plecaku pod ręką.

4.      Podczas obozu jest zakaz jedzenia słodyczy, chipsów i picia Coca-Coli i innych napoi gazowanych, proszę nie pakować dzieciom na podróż.

5.      Uczestnicy, którzy nie oddali jeszcze kart kwalifikacyjnych proszę przynieść w miarę możliwości na treningi wakacyjne lub na zbiórkę przed wyjazdem. Jeżeli dziecko przyjmuje na stałe leki, proszę o dokładne wypełnienie dawkowania w karcie.

6.      Na obozie będzie można przystąpić do egzaminu, opłata egzaminacyjna na obozie wynosić będzie 80 zł, proszę uwzględnić ten koszt w kieszonkowym.

7.      Jeżeli nie jest to konieczne to proszę nie dawać dzieciom smarfonów. Przypominamy, że telefony oraz zegarki z funkcją dzwonienia będą po przyjeździe zdeponowane u instruktorów. Dzieci będą mogły korzystać z nich w czasie ciszy poobiedniej, jeżeli będziecie mieli Państwo potrzebę zadzwonić w innych godzinach wtedy można dzwonić bezpośrednio do instruktorów: Sensei Maja 503554932, Sensei Arek 792263928.

8.      Proszę nie pakować dzieciom, żadnych tabletów, gier elektronicznych, mogą być natomiast, karty, planszówki, przybory do rysowania, książki itp. Chcemy, żeby dzieciaki odpoczęły od elektroniki.Proszę dać dzieciom zegarki, żeby wiedziały, która godzina nie mając telefonów. 

Jeżeli mają Państwo jakieś dodatkowe pytania odnośnie wyjazdu proszę przyjść na spotkanie informacyjne.

Dokumenty do pobrania:

Regulamin obozu,

Warunki uczestnictwa,

Oświadczenie leki,

Karta uczestnika (wersja PDF),

Karta uczestnika (wersja WORD)

Scroll to Top